[et_pb_section fullwidth="on"][et_pb_fullwidth_slider admin_label="Fullwidth Slider" show_arrows="on" show_pagination="on" auto="off" parallax="off"][et_pb_slide heading="Sprawdź cenę w dniu premiery!" background_color="#000000" alignment="center" background_layout="dark" background_image="http://coreldrawx7.pl/wp-content/uploads/2014/01/tlo.jpg" /][/et_pb_fullwidth_slider][/et_pb_section][et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type="4_4"][et_pb_text admin_label="Text" background_layout="light" text_orientation="left"]Jaka będzie cena Corel Draw X7. Wciąż jeszcze nie jest znana cena pakietu Corel Draw X7.  Pomimo braku potwierdzonych, oficjalnych informacji pochodzących z centrali firmy Corel, pojawiają się już pierwsze przewidywania dotyczące kosztów, jakie będą musieli ponieść użytkownicy zainteresowani zakupem najnowszej wersji jej flagowego produktu.

Obniżka nie jest planowana

Nie docierają do nas niestety żadne wiadomości o planowanym obniżeniu ceny pakietu. Prawdopodobnie możemy się spodziewać ceny zbliżonej do tej, jaka została określona dla poprzedniej edycji Corel Draw w terminie premiery. Zapewne będzie to więc kwota około 2500 zł za wersję box (pudełkową) dla jednego stanowiska.

Corel Draw dla małych firm

Na szczęście możemy się również spodziewać wprowadzenia na rynek pakietów skierowanych do małych firm (licencje na wiele stanowisk) i do osób używających programu do celów edukacyjnych, oferowanych zwykle w atrakcyjniejszej i korzystniejszej dla klienta cenie.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]